ابر
کودکان در مهدکودک

​درباره خانه کودک همبازی​​​​​​​

برگ وکتور

مرکز ما تمرکز اساسی روی کشف استعداد، پرورش خلاقیت و در یک کلام تربیت انسان های مستقل و کارآفرین است. همچنین برای اینکه ما به این مهم دست یافته ایم که این آموزش ها و استعدادیابی ها نیاز همه ی کودکان کشورهای درحال توسعه است و کشور ما ایران هم کشوری درحال توسعه است. تدبیری اندیشیدیم و علاوه بر کلاس های حضوری برای کودکان مناطق دورافتاده و شهرستان های کم برخوردار و تی ایرانیان مقیم خارج کلاس آنلاین برگزار خواهیم کرد و با این ایده خلاقانه هزینه های رفت و آمد و هزینه های جانبی حذف شده و مسافت، هزینه های جابجایی و نبود امکانات در راه آموزش کودکان نخواهد شد.

ستاره صورتی وکتور

هدف ما: ​​​​​​​خلاقیت و تمرکز بچه ها

ستاره صورتی وکتور

افزایش اعتماد به نفس و اجتماعی شدن کودک دلبند شما

ستاره صورتی وکتور

افزایش هوش و دقت بچه ها

درباره ما بیشتر بدانید
کارگاه های کودک
گل صورتی وکتور
اسپارک وکتور

کارگاه های کودک

برگ وکتور
بک گراند سفید فانتزی
کودکان در مهدکودک

کلاس های آنلاین

این دوره های برای افزایش هوش و خلاقیت و افزایش روابط اجتماعی و تقویت دقت و تمرکز برگزار می شود و از هرکجای جهان که باشید می توانید در این کلاس شرکت کنید.

سن مناسب کارگاه:​​​​​​​2 تا6 سال

این کارگاه شامل:
​​​​​​​هوش 8 گانه

طول ترم:
8 جلسه

ادامه مطلب
کودک گوگولی در مهدکودک

کلاس های حضوری

ما دراین دوره ها کلاس های مادر و کودک و کلاس های بدون حضور مادر داریم که تمامی کلاس ها با بازی و در جهت افزایش خلاقیت و پرورش استعداد و آموزش روابط ارتباطی و اجتماعی می باشد. 

طول ترم:
​​​​​​​8 جلسه

این کارگاه شامل:
مادر و کودک

سن مناسب کارگاه:​​​​​​​6 ماه تا 6 سال

بک گراند صورتی فانتزی
ادامه مطلب
کودک در حال گوش دادن به حرف مربی

کارگاه های تک جلسه ای

این کارگاه ها در جهت افزایش خلاقیت و تخلیه هیجانات کودکان تجربه بازی هایی که در منزل نمی شود انجام داد مثل شن بازی و...   

طول دوره:
1 روزه

این کارگاه شامل:
​​​​​​​موسیقی، شن بازی و...

سن مناسب کارگاه:
​​​​​​​​​​​​​​1 تا 6 سال

بک گراند سفید فانتزی
ادامه مطلب
ابر بنفش

معلمان خبره

معلمان برنامه ریزی می کنند که برنامه درسی جذاب، چالش برانگیز و به سمت نتایج یادگیری باشد.

معلم خبره
ابر گلبهی

کارگاه های ما

به صورت تک جلسه ای، آنلاین و حضوری با مادر و بدون حضور مادر برگزار می شود. جدول برنامه ها در صفحه کارگاه ها قابل مشاهده است.

تعامل
ابر سرخابی

یادگیری فعال

ما در تمام طول تجربه خود آموزش کامل و نیمه وقت و تمام وقت را در زمینه هوش و خلاقیت کودکان شما ارائه می دهیم.

آیکون لامپ در حال نوردهی
ابر صورتی

رده سنی کودکان

کارگاه های ما مناسب رده سنی 6 ماه تا 6سال ماه کودکان دلبند شما می باشد. ابتدا نوع کارگاه را انتخاب نمایید.

ردپا
موشک صورتی

گالری ما

برگ وکتور
تخته سیاه
دو کودک در حال اسکوتر سواری
کودک در حال سنگ‌نوردی
کودکی در حال لی لی بازی کردن
کودکی با دستهای رنگ شده
ابر آبی برعکس
کودکی بلوند در حال بازی

فرزند من توی جمع ها کلی شعر و حرف برای گفتن داره و فلش کارت های خودش رئ همه جا میاره که ازش بپرسم و اینطوری ارتباط برقرار میکنه باهمه و از همه مهمتر اینکه ازکلاس و یادگیری خاطره خوبی تو ذهنش مونده و موضع منفی نسبت به آموزش نداره و شما رو خیلی دوست داره... به خودتون هم گفتم، شما برای ما واقعا نعمتین... ممنونم

عروسک تدی وکتور
کودک خردسال در حال بازی

من مهراد پسرم رو اولش فقط بخاطر اینکه با همسن های خودش درارتباط باشه کلاس آنلاین نوشتم... واقعا انتظار دیگه ای از کلاس نداشتم اما الان به قدری خوشحال و ممنونم که این کلاس هارو شرکت کرده که خدا میدونه مهرداد الان نسبت به همسن های خودش اعتماد به نفس خیلی خوبی داره و ممنونم

سیب وکتور
لوازم التحریر

علی الان حدود هفت ماهی میشه که تو کلاس های شما شرکت میکنه، واقعا کلاس هاتون سطح خوبی از آموزش و فعالیت کلاسی داره و ما کاملا راضی هستیم. ایشا.. بتونیم قدردان زحمات شما باشیم... بازم ازتون بابت کلاس های پرانرژی و خوبتون تشکر می کنم:)

پروانه وکتور
مادر و کودک درحال نقاشی

من خیلی راضی هستم از کلاس دخترم بارانا، از شروع کلاس ها به نقاشی و نوشتن اعداد علاقه زیادی پیدا کرده و شعر هارو خیلی زود حفظ می کنه که زودتر از همه براتون بخونه
​​​​​​​خیلی خیلی ممنونم

گل وکتور

آنچه درباره ما می گویند

وکتور برگ
جرقه اسپارک
موشک آبی وکتور
خط چین
خط چین
خط چین
خط چین
خط چین
خط چین

مهدکودک فلکه اول تهرانپارس

وکتور برگ

مهدکودک تهرانپارس یک ایستگاه اصلی در رشد کودکان است. بنابراین، یک مهد کودک خوب باید قبل از هر چیزی در ارائه محیطی امن، محافظت شده، انعطاف پذیر و محرک برای رشد و توسعه کودکان باشد. برای این منظور، باید به ویژگی هایی که یک مهد کودک خوب را تعریف می کنند، توجه کرد. این ویژگی ها در زیر لیست شده اند.

آموزش به روش مناسب در مهدکودک تهرانپارس

وکتور برگ

اولین و مهمترین ویژگی های مهد کودک خوب، آموزش به روش مناسب است. مدیران و کارکنان مهد کودک باید ویژگی‌ها و نیازهای کودکان را به خوبی بفهمند. با این کار می توانند یک محیط آموزشی مناسب را به آن‌ها ارائه دهند. آنها باید توانایی ارزیابی توسعه روانی، جسمی و اجتماعی کودکان را داشته باشند.  برای ارائه کلاس هایی که نیازهای آن ها را برطرف کرده و از دانش های خود استفاده کنند. برنامه های منحصر به فرد برای هر کودک بر اساس نیاز و فعالیت های کودکان تنظیم می شود. این کار باعث می شود تا کودکان به دانش و تجربه های جدید دست یابند.

کودک در مهدکودک

بهداشت و سلامت مهدکودک تهرانپارس

وکتور برگ

ویژگی بعدی بهداشت و سلامت است. بهترین مهدکودک در تهرانپارس که همه آن را با نام مهدکودک تهرانپارس می شناسند، دارای محیطی کاملا بهداشتی و کارکنان مسئولیت پذیری می باشد که در قبال تک تک کودکان احساس مسئولیت ویژه ای می کنند. کارکنان مهد کودک باید همیشه بهداشت و سلامتی کودکان را در نظر بگیرند. چنانچه بر خلاف این باشد، مهد کودک می‌تواند به شدت خطر آسیب به کودکان را افزایش دهد. کارکنان باید برای پاکیزگی و بهداشت جسمی کودکان تلاش کنند. همچنین، از تجهیزات و وسایل بهداشتی مناسب و ابزار تمیز کننده استفاده کنند. همچنین، کودکان باید به هوا و نور خورشید بیشتری دسترسی داشته باشند و در فضاهایی با حرکت هوای بهینه بازی کنند. کارکنان مهد کودک بایستی محیط مهد را بسیار تمیز نگه داشته و با آموزش های اولیه به کودکان، رعایت بهداشت فردی را در آنها ایجاد کنند. والدین نیز می بایست به رعایت بهداشت کودک خود قبل از ورود به مهد توجه کنند.

استقبال مناسب، یکی از اصلی ترین ویژگی های مهد کودک خوب است که مهدکودک تهرانپارس یکی از بهترین مهد کودک های تهران این ویژگی را دارد. زمانی که کودکان در مهد کودک هستند، احساس ایمنی و رضایت روحی می کنند و اگر مراقبتها و توجهات لازم به آنها نشود دچار نگرانی و اضطراب شوند. کارکنان میتوانند با شنیدن، پاسخ به نیازهای کودکان، استقبال و در کنار آن‌ها بودن به آنان آرامش بخشند. باید توجه کرد که کودکان فضایی وسیع و چند منظوره را دوست دارند.

همچنین، یکی دیگر از مهمترین ویژگی ها در خود مدیریت است. مدیریت مهدکودک ما در فلکه اول تهرانپارس با ارائه بهترین برنامه ها و عملکرد بالا نام خود را در بین تمامی مهدکودک ها در شرق تهران ثبت کرده است. برای راه اندازی مهدکودک کاربردی مدیران نیز باید سطح بالایی از توانمندی ریاضی، سازماندهی و مدیریت منابع، آشنا با روانشناسی کودک داشته باشند. اگر مدیریت مهد کودک مناسب نباشد، دستیابی به امتیاز مهد کودک های پنج ستاره تهران و جلب رضایت والدین بسیار سخت خواهد بود.

داشتن برخوردی مقتدر با کودمان و کارکنان مهد کودک باعث برطرف شدن بسیاری از مشکلات رفتاری کودکان خواهد شد. برای مدیریت این موضوع، کارکنان و ارائه دهندگان باید در زمینه روشهای تربیت و پرورش کودکان آموزش ببینند و همیشه بر رفتار خود مدیریت داشته باشند. از طرف دیگر باید به شنیدن نیازها و تقاضاهای کودکان به شیوه مناسب رسیدگی کنند. همچنین، راه حلی کنترل شده و طولانی مدت ایجاد کنند.
برای بررسی نظرات والدین درباره ی کیفیت مهدکودک تهرانپارس می توانید به بهترین مهدکودک تهرانپارس نی نی سایت مراجعه کنید. مهدکودک تهرانپارس یکی از بهترین های مهدکودک شرق تهران می باشد که تمام ویژگی های یک مهد خوب را دارد.

بهترین مهدکودک تهرانپارس فلکه اول

وکتور برگ
مهدکودک در تهرانپارس فلکه اول

محیطی آرام و کاربردی برای کودک

وکتور برگ

کودکان باید به چند ویژگی از جمله خلاقیت، انعطاف پذیری و حرکت آزاد دسترسی داشته باشند. آکادمی همبازی کودک محیطی آماده می کند تا کودکان توانایی خود را بیشتر بشناسند، عملکرد بهتری داشته باشند، خود را برای یادگیری آماده کنند و کودکان مستقل تری شوند. این مهد کودک یکی از بهترین مهدکودک در شرق تهران است.

همچنین، ویژگی های مهم دیگر نظم و انضباط، امنیت و آرامش برای کودکان است. کودکان باید در محیطی با نظم و انضباط مناسب آموزش ببینند. زمانی که کودک این نظم و انضباط را در محیط مهد مشاهده کند هم خود خواه ناخواه این نظم را یاد می‌گیرد و هم آرامش بیشتری خواهد داشت. با وجود این شرایط، کودکان آرامش بیشتری برای رفتن به مهد کودک پیدا خواهند کرد.

برای اینکه بدانید در کدام مهدکودک ثبت نام کنیم؟ باید موارد زیادی را در نظر بگیرید. امنیت و حراست نیز دیگر عاملی است که در انتخاب مهد کودک خوب تاثیر دارد. مدیریت مهدکودک می بایست با رعایت استانداردهای حفاظتی و آموزش کارکنان، تلاش خود را برای ایجاد یک محیط امن در این مرکز بکند. امنیت در مهد کودک از اهمیت بسیاری برخوردار است. این به این دلیل است که این مکان، یک محیط برای توسعه و رشد فرزندان است و در صورت عدم وجود امنیت، می تواند به دلایل مختلفی پیشرفت را برای کودکان مختل کرده و اثرات مخربی برای آنان ایجاد کند.


داشتن محیطی امن برای حفظ امنیت کودکان

یکی از دلایل اصلی اهمیت داشتن امنیت در مهد کودک، تأمین سلامت و بهداشت کودکان است. در محیط های باز کودکان در معرض خطرات مختلفی هستند، شامل: ضربه، سقوط، برخورد با اشیاء تیز و خطرناکی که می توانند باعث صدمه به آنان شوند. به همین دلیل، باید از امنیت فیزیکی محیط مطمئن بود تا کودکان بتوانند با آرامش و اطمینان در آنجا زندگی کنند. در مورد بچه های کوچک، امنیت خیلی مهم است. مثلا اگر کودکی به علت نداشتن نظارت توسط مربی یا به دلیل قفل نشدن درب هنگام بازی آسیب ببیند، خطر زیادی برای زندگی و سلامتی آن کودک دارد. بنابراین، اطمینان از اینکه محیطی امن برای بچه ها برقرار باشد، بسیار اهمیت دارد.

امنیت در مهد کودک همچنین باید در برابر تهدیداتی همچون: دزدی، آتش‌سوزی، تروریسم، تهدیدات بیرونی و دیگر موارد برقرار باشد. مهد کودک باید برای حفاظت از امنیت کودکان با مراقبت از تمامی نقاط و ایمن کردن ورودي ها و خروجی ها اقدام کند. در کل، امنیت در مهد کودک بسیار مهم است. چرا که کودکان در اینجا روزانه به گروه های کوچک تقسیم شده اند و به محیط اشتیاق دارند. بنابراین، تأمین امنیت در مهد کودک می تواند به معنی حفاظت از سلامت و رشد صحیح فرزندان می باشد و باعث شادی آنان و آرامش برای والدین خواهد بود.


ویژگی های یک مهد کودک خوب خلاصه شد، این ویژگی ها عبارتند از: آموزش به روش مناسب، بهداشت و سلامت، استقبال مقتدرانه، مدیریت، محیط کاری متنوع، نظم و انضباط، امنیت و آرامش. با توجه به این ویژگی ها، مهد کودک می تواند یک محیط نمونه برای رشد و توسعه کودکان باشد. 

امنیت یکی از مهم ترین ویژگی های یک مهد کودک خوب

وکتور برگ

از آنجا که مهد کودک به عنوان محلی برای تربیت کودکان قبل از شروع تحصیل ابتدایی  به دلیل سیاست های مدرن، محبوب‌ترین انتخاب برای والدین شده است. نه تنها این موضوع به والدین کمک می‌کند که بتوانند به حرفه‌ای‌ترین شیوه کودک خود را تربیت کنند، بلکه برای کودک و کنار آن‌ به عنوان محلی برای کشف دنیای رو به رشد خود نیز کمک خواهد کرد.

سرگرمی و بازی های چند‌رسانه ای،توجیه آنست که کودک بتواند مهارت‌هایی مانند: بیان، تعامل شخصی و کار تیمی را تجربه کند. این باعث شده است که در آموزش، تعلیم و تربیتِ کودکان، برقراری تعاملات اجتماعی یکی از مهمترین مسئولیت ها باشد. 

این که به طور کامل با هم مشغول به بازی و تعامل احساسی می شوند. به این ترتیب، کودکان در درگیری با هم آموزش خواهند یافت که چگونه مسئولیت ها را به اشتراک بگذارند. اعتماد بنفس خود را در برقراری ارتباطات به دیگری منتقل کنند.  چگونه در ارتباطات اجتماعی در میان دیگران هویت خود را بیان کنند.

به بیان دیگر، حضور در مهدکودک تهرانپارس به عنوان مکمل برای پیشبرد عملکردهای تفکرات اجتماعی برای کودک و پشتیبانی از توانایی های تخصصی فردی کودک می باشد. محرومیت از پرورش کودک در مهدکودک، که عمدتاً در صورت وجود تردید و جدال وجود دارد، ممکن است با اختلال کودک در تردیدهای اجتماعی او، تصورات او در مورد «دیگران» و نیز سبک و روش‌های عملکرد او در روابط با دیگران برای آینده های طولانی مدت، همچون مشکلات عصبی و افسردگی ایجاد شود.

یکی از مزایای دیگر در مهدکودک تهرانپارس امکان نگهداری کودک برای والدین شاغل می‌باشد. بالاخره بسیاری از والدین برای تامین هزینه های هفتگی خود به کار بیشتری نیاز دارند. این به این معناست که برای رفع نیاز های مالی خود نیاز به رفتن به محل کار دارند. برای اینکه پیامدهای جبران ناپذیری برای کودکان پیش نیاید، بهتر است به مهدکودک فرستاده شوند. مهدکودک با داشتن چارچوبی منظم که در آن کودکان در حال یادگیری صداهای ابتدایی و ریتم های روزمره هستند، به کنترل بیشتری دست پیدا خواهند کرد. کودکان با در معرض قرار گرفتن با افراد جدید، گل ها، وسایل بازی، خوراکی و ... مهارت های جدیدی را برای برخورد با هر یک به دست می آورند.. 

به طور خلاصه، فرستادن کودکان به مهدکودک کمک بزرگی به والدین شاغل است، به دلیل نمونه‌سازی شدن رفتار در کنار دیگران، پرورش کودکان و برقراری ارتباط با شخصیت های جدید، آموزش عملی و ... مسئولیت های جدیدی در مهد کودک برای کودکان ایجاد می شود. در نتیجه، به نظر می‌رسد که فرستادن کودک به مهد کودک بسیار ضروری است.
انتخاب یک مهدکودک خوب

اگر شما به دنبال یک مهد کودک خوب برای کودک خود هستید، شاید به نظر بیاید که انتخاب یک مهد کودک در حالی که شما در محل کار هستید، فقط به عنوان محلی برای نگهداری کودک شما باشد. بنابراین، دیگر برای مراقبت از آنها زمان نیاز ندارید، اما در واقع انتخاب مهد کودک شاید یکی از مهم ترین تصمیماتی باشد که می توانید برای کودک خود بگیرید. در این قسمت، به بررسی اهمیت انتخاب یک مهد کودک خوب برای کودک خود می پردازیم.
​​​​​​​​​​​

مزایای فرستادن فرزند به مهدکودک

وکتور برگ

همان طور که به احتمال زیاد می دانید، کودک شما به اولین مهمانی های خود در مهدکودک تهرانپارس می رود. این یک تجربه بسیار مهم و استرس برانگیز است. در این مقطع، کودک شما با خانواده جدید، پرستار جدید و کودکان دیگری که در مهد کودک هستند، آشنا می شود. اگر مهد کودک درگاهی به دنیای جدید کودک شما باشد، این یک تغییر بزرگ و استرس برانگیز برای کودک شما خواهد بود. به همین دلیل، آنچه که در مهد کودک انتخاب می کنید، باعث بسیاری از عواقب بعدی برای کودک شما خواهد شد.
مهد کودک تهرانپارس یک محیط گرم و مهربان است که فضای امنی برای بچه ها فراهم کرده است. کودک شما به راحتی به آنجا عادت پیدا می کند و مطمئن باشید که هر روز با لذت به مهد می شود. به علاوه، اگر پرستاران، کارکنان و کودکان دیگری که در مهد کودک حضور دارند، با هم مهربان و صمیمی باشند، این باعث ایجاد ارتباطات اجتماعی محکم تری بین کودک شما و دیگران می شود، پس کودکتان به راحتی با همه ی آنها ارتباط برقرار می کند.
​​​​​​​
هیجان بخش بودن دوستان و پرستاران باعث می شود کودک شما در مهدکودک تهرانپارس آرام و راحت قرار بگیرد، احتمالاً شما می دانید که این یک نکته، تنها نکته خوب درباره جایگاه خوب مهد کودک نیست. ویژگی هایی که شما برای مهد کودک خود انتخاب می کنید، می توانند تاثیر بسیار دائمی بر واکنش کودک شما به جدایی از والدین داشته باشند. اگر مهد کودک با فضای گرم و دوستانه خود ایجاد ارتباط موفق با کودک شما دارد، احتمالاً اعتماد به نفس کودک شما در زمان جدایی از پدر و مادرش بهتر خواهد بود.

همچنین، پرستاران و کارکنان مهدکودک تهرانپارس خودشان به گونه ای دوستانه با کودک شما برخورد کرده و تلاش می کنند که همه رفتارهای روانشناختی و احساسی کودک شما را به خوبی بررسی کنند، این نکته مهم دیگری برای بهبود واکنش کودک شما به جدایی از والدین می باشد.

​​​​​​​​​​​​​​

اولین مهمانی طولانی برای کودک

وکتور برگ

در مهدکودک تهرانپارس، کودک شما بسیاری از مهارت هایی را که در زمینه رفتارهای اجتماعی و عاطفی خودشان خواهند داشت، فرا می گیرد. در مثال هایی که پرداختیم، مهد کودک می تواند یک محیط مطمئن، صمیمی و آموزنده باشد. اگر مهد کودک این ویژگی های خوب را داشته باشد، این امکان را فراهم می کند تا کودک شما مهارت های اجتماعی و رفتارهای بالغ شده را آموزش ببیند. همچنین، اگر مهد کودک با این کارکنان مجرب و حرفه ای که روزانه با کودکان موقعیت های مهارتی ایجاد می کنند همراه باشد، می تواند مکانی برای پرورش کودک شما باشد که با توجه به نیازهای فردی کودک شما برای آموزش و پرورش، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار باشد. آموزش زبان در سنین پیش دبستانی بسیار حیاتی است. اگر کودک شما به محیطی نرفته باشد که واکنش های صحیح زبانی را ایجاد کند، ممکن است توانایی های زبانی کودک شما در زمان دیگری کاهش یابد. برخورداری از یک مهد کودک با شرایط مناسب برای آموزش زبان می تواند برای کودک شما به عنوان یک نوید بسیار قابل توجهی باشد. 
مهدکودک تهرانپارس با ارائه متود جدید و علمی منجربه بالابردن توانایی زبانی کودک می شود. اگر مهد کودکی برای کودک شما انتخاب شود که قابلیت توانایی زبانی او را به بهترین نحو فراهم کند، این می تواند یکی از بهترین سرمایه هایی باشد که برای آینده کودکتان فراهم می کنید، که کودک شما در زمان های بعدی، می تواند به بهترین شکل ممکن صحبت کند. 

اگرچه به نظر می رسد که یک مهد کودک عالی باید همه چیز را در یک بسته آورده باشد، بهتر است بدانید که این همیشه درست نیست. با توجه به نیازهای فردی کودک شما و همچنین ترجیحات شما، نیاز است که به معیارهایی نظیر محیط استاندارد، امکانات، طول ساعت های بازی فعال، توجه به سلامتی کودکان و صحبت کردن با سایر پدر و مادرهایی که به مهد کودک مراجعه می کنند، توسط مهد کودک ملاک گذاری شود.

در نهایت، انتخاب مهد کودک منطقی، به حداقل کاهش استرس برای پدر و مادرها و کودکان زمانی که بین دو زندگی، خانواده و کار تعادل ایجاد می شود، کمک خواهد کرد. با بررسی شرایط زندگی خود، رفتارهای کودک، محل زندگی و ... می تواند مهدکودک خوبی را انتخاب کنید که فراتر از فقط یک محل نگهداری برای کودک خواهد بود. 
برای ساخت آینده ی فرزند خود تمام تلاشتان را بکنید و نگران هزینه مهد کودک در تهران نباشید. ممکن است هزینه های زیادی پرداخت کنید، اما کودک شما آموزش های لازم را نبیند و یا حتی آسیب های رفتاری و اجتماعی برای قرار گرفتن در محیطی نامناسب به کودک وارد شود. گاهی اوقات هم بخاطر پرداخت هزینه های کمتر ممکن است کودک خود را در محیطی نا آرام و نا مطمئن قرار دهید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه مهدکودک تهرانپارس لطفا با شماره ی 09385132658  تماس حاصل نمائید.

​​​​​​​

آموزش و پرورش کودک شما در مهدکودک تهرانپارس

وکتور برگ
ابر آبی
گل‌های سبز کارتونی
اتوبوس مدرسه کارتونی

ارتباط آنلاین با ما

وکتور برگ

ما خوشحال خواهیم شد هر گونه سوال در زمینه کارگاه ها و دوره های کودک و مادر دارید به شما کمک کنیم. برای پاسخ به تمام سوالات خود با ما تماس بگیرید و یا فرم زیر را پر نمایید.

پرنده سبز کارتونی

ارسال کنید...

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

پرنده صورتی کارتونی
خورشید کارتونی وکتور
ابر خندان کارتونی

تخفیف ویژه مهدکودک (تمام وقت)

 به مدت محدود

به همراه صبحانه و ناهار و تمام آیتم های آموزشی مجموعه

​​​200ت
تخفیف​​​​​​​

اطلاعات بیشتر: ۰۹۳۸۵۱۳۲۶۵۸

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش

سبد خرید